Головна >> Новини >> Перемоги ЮФ «Москаленко і Партнери» - І половина 2018 року

Перемоги ЮФ «Москаленко і Партнери» - І половина 2018 року

26.06.2018 Шановні клієнти!

У зв'язку з уповільненням роботи судової системи, яке Ви могли помітити, і нашою високою зайнятістю, ми давненько не інформували Вас про наші свіжі перемоги. Раді поділитися з Вами цими новинами про деякі з них.
В податкових справах, Окружним адміністративним судом м. Києва повністю задоволені наші позови про скасування податкових повідомлень-рішень про накладення на наших клієнтів штрафу в розмірі 26 тис. грн. за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних та штрафу 388 тис. грн. з ПДВ за здійснення, на думку податкової інспекції, «нереальних господарських операцій». Володіючи нюансами застосування не тільки Податкового кодексу, а й підзаконних актів і роз'яснень виданих на його підставі, ми в позасудовому порядку змогли скасувати кілька спірних рішень податкової в ДФС України та ГУ ДФС України в м. Києві.

Також нами була здобута «проміжна» перемога в спорі нашого клієнта з Пенсійним фондом про стягнення 488 тис. грн. і 215 тис. грн. та повністю заморожені спори про стягнення до прийняття рішення за позовом нашого клієнта до Пенсійного фонду про скасування його розрахунків. Слід зазначити, що до звернення до нас справи були програні в усіх інстанціях.

17.05.2018 р Верховним Судом була задоволена підготовлена нами касаційна скарга і скасовані рішення судів попередніх інстанцій про стягнення з нашого клієнта 363 тис. грн. заборгованості за договором лізингу. Слід наголосити, що даний клієнт звернувся до нас тільки на стадії касаційного оскарження з програними рішеннями не тільки по цьому, а й двом іншим взаємопов'язаних справах. Просимо Вас звертатися за правовою допомогою, як за медичною, - завчасно, щоб не ускладнювати самим собі перспективи «одужання» Ваших справ!
Ми завжди раді Вам допомогти!