Головна >> Події >> VIІI ЩОРІЧНИЙ СЕМІНАР ПО КРЕДИТНИМ СПОРАМ: «АНТИКРЕДИТ: СПОСОБИ ПОЗБУТИСЯ АБО ЗМЕНШИТИ ТЯГАР ПРОБЛЕМНОГО БОРГУ»

VIІI ЩОРІЧНИЙ СЕМІНАР ПО КРЕДИТНИМ СПОРАМ: «АНТИКРЕДИТ: СПОСОБИ ПОЗБУТИСЯ АБО ЗМЕНШИТИ ТЯГАР ПРОБЛЕМНОГО БОРГУ»

15 листопада 2016 р. Генеральний інформаційний партнер

 

VIІI ЩОРІЧНИЙ СЕМІНАР ПО КРЕДИТНИМ СПОРАМ:
«АНТИКРЕДИТ: СПОСОБИ ПОЗБУТИСЯ АБО ЗМЕНШИТИ ТЯГАР ПРОБЛЕМНОГО БОРГУ»   Тематика семінару:   1. Які нові проблеми виникнуть у позичальників у 2017 році? Нові закони дозволять фінустановам відбирати гроші і нерухомість без суду, а приватні виконавці їм в цьому допоможуть. Як не опинитися беззахисною жертвою цього механізму. Якщо вартість нерухомості перевищує розмір боргу, як стягнути з кредитора різницю.   2. Третейський суд: ефективні способи захисту прав споживачів кредитних послуг. Визнання третейської угоди недійсною, оскарження рішення третейського суду, перешкоджання видачі виконавчого листа і визнання його таким, що не підлягає виконанню.   3. Судова практика вищих судів у кредитних спорах в 2016 році. Тенденції та приклади. Правові висновки Верховного Суду України, застосовні до кредитних спорах, обов'язкові для застосування всіма судами України. Успішні приклади рішень на користь позичальників, які вступили в законну силу.   4. Податкові наслідки списання кредитного боргу. Як правильно оформляти закриття кредиту. Чи потрібно буде і за яких умов платити податок на доходи фізосіб зі списаних кредитів по тілу, відсоткам, пені, штрафам, і в яких випадках. Чому не можна йти на «сірі» схеми з переуступкою боргу. Як правильно підготуватися до податкової справи.   Доповідачі семінару: •Ігор Юрійович Бердан, керуючий партнер ЮФ «Москаленко і Партнери», адвокат. •Анастасія Володимирівна Москаленко, партнер ЮФ «Москаленко і Партнери», адвокат.   Юридична фірма «Москаленко і Партнери» створена в 2007 р. та спеціалізується у сфері кредитних спорів  і об'єднує визнаних спеціалістів в даній сфері серед колег і клієнтів. Семінар «Антикредит: способи позбавитись або зменшити тягар проблемного боргу» проводиться нами щорічно і є безпрецедентною правовою подією в Україні по кредитних справах. З виграними нами судовими рішеннями проти найбільших банків України, безліччю публікацій і відеоконсультацій Ви зможете безкоштовно ознайомитися на сайті www.moskalenkolawyers.com.ua.   Час проведення: 15 листопада 2016 року (вівторок), 18.00 - 20.00.
Місце проведення: м. Київ, проспект В. Лобановського 4-Ж, офіс ЮФ «Москаленко і Партнери».
Участь в семінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Участь при реєстрації в день семінару оплачується за вартістю 500 грн. з людини. Кількість місць обмежена!   Отримати відповіді на додаткові питання і записатися на індивідуальну правову консультацію можна за тел .: +38 (067) 3055560, +38 (050) 0607800, +38 (044) 2750510 або звернувшись на е-мейл maria@moskalenkolawyers.com.ua
__________________________________________________________________
www.moskalenkolawyers.com.ua   Інформація про Генерального інформаційного партнера:   Prostopravo.com.ua - Путівник у світі правових відносин   Допомагає знайти відповіді на питання правового характеру, з якими стикаються фізичні та юридичні особи при здійсненні своєї життєдіяльності. Якщо в розділах сайту ви не зможете знайти те, що Вас цікавить, сміливо задавайте питання юристам і отримаєте безкоштовну юридичну консультацію.