Головна

Вітаємо Вас на сайті Юридичної фірми «Москаленко і Партнери»!

Юридична фірма «Москаленко і Партнери» з 2007 року надає широкий спектр високоякісних юридичних послуг українським та іноземним клієнтам, щороку підтверджуючи відмінну ділову репутацію та професійне визнання.

Клієнти, які звертаються до ЮФ «Москаленко і Партнери» від часу заснування, продовжують постійну співпрацю з нами на багато років.

У чому секрет нашого успіху?
1. Ми працюємо на основі високих етичних та професійних стандартів.
2. Кожен наш працівник докладає максимальних зусиль для успіху клієнта.
3. Ми знаємо специфіку українського правозастосування та бізнесу.
4. Ми допомагаємо клієнтам вирішувати проблеми і відчувати себе комфортно.
5. Ми будуємо міцні відносини з клієнтами, і вони рекомендують нас друзям.

Команда ЮФ «Москаленко і Партнери» має практичний досвід та глибоке розуміння особливостей підприємницької та громадської діяльності в Україні, потреб та бажань українських та зарубіжних клієнтів; завжди піклується про правову безпеку та стійкий розвиток своїх клієнтів, надаючи їм практичні рішення та впевненість у майбутньому.

Нашими перевагами є індивідуальний підхід, професіоналізм, конфіденційність, оперативність, виняткові аналітичні здібності та ґрунтовні знання українського та міжнародного законодавства, а також особливостей правозастосування в Україні.

В 2014 р. за результатами Всеукраїнського рейтингування Юридична фірма "Москаленко і Партнери" зайняла 37 місце у Національному бізнес-рейтингу України по сумі офіційних показників серед малих підприємств по виду діяльності КВЕД 69.10 "Діяльність у сфері права".

Керуючий партнер фірми, адвокат Бердан Ігор Юрійович має адвокатську практику з 1999 року і юридичний стаж понад 20 років. Другий партнер, адвокат Москаленко Анастасія Володимирівна в 2010 році була відзначена як один з кращих юристів України в рамках щорічного профільного дослідження "Кращі юристи очима колег по юридичному бізнесу». У 2013 увійшла в short-list 300 юристів, яких найбільш часто називали клієнти і колеги в ході дослідження «Вибір клієнта 2012-2013».

Якщо Вам потрібна юридична допомога, зателефонуйте нам вже сьогодні!

З повагою,

Ігор Бердан та Анастасія Москаленко,
партнери ЮФ «Москаленко і Партнери»
 

Наші книги "ПРИВАТНА ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА" і «ЮРИДИЧНА ПРОФЕСІЯ ...

читати»