Головна >> Фiрма >> Iсторiя

Iсторiя фірми

ЗАСНУВАННЯ: ТОВ «Юридична фірма «Москаленко і Партнери» заснована в 2007 році молодим і амбітним юристом, випускником Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анастасією Москаленко, що працювала раніше у всеукраїнських громадських організаціях, холдинговій компанії та приватній юридичній фірмі. Заснування фірми стало природним продовженням роботи з постійними клієнтами - всеукраїнськими та міжнародними громадськими організаціями, які зверталися до Анастасії. Ми пишаємося тим, що переважна більшість з них залишаються з нами і зараз.
ПАРТНЕРСТВО: У 2012 році до фірми приєднався, а з 2013 року - прийняв посаду керуючого партнера Бердан Ігор Юрійович, досвід і знання якого надали фірмі новий стрімкий виток розвитку, а також допомогли практиці фірми з кримінального права за один рік стати одним з провідних та найбільш розвинених напрямків роботи ЮФ «Москаленко і Партнери».
РОЗВИТОК: ЮФ «Москаленко і Партнери», що почала працювати як «юридичний бутік» в області корпоративного, трудового та процесуального права, за кілька років розширила свої практики і зараз надає юридичні послуги у всіх галузях права України. Фірма приділяє максимальну увагу якості обслуговування наших клієнтів і удосконалення бізнес-процесів, розвитку міжнародних зв'язків.
КОМАНДА: Колектив ЮФ «Москаленко і Партнери» характеризується стабільним складом і об'єднує юристів з бездоганною освітою і діловою репутацією, які демонструють у професійному та громадському  житті непересічні результати.
НАША РОБОТА: Глибоке розуміння українських політичних, правових та економічних реалій, сумлінність і відданість справі, спрямовані на розробку практичних рішень і порад, поєднані з грунтовними знаннями законодавства, постійним моніторингом судової практики та науково-рекомендаційних джерел, застосування сучасних технологій дозволяють нам надавати в Україні юридичні послуги найвищої якості і досягати бажаних результатів.
ЗВ'ЯЗКИ: Ми маємо широку мережу ділових зв'язків в Україні та закордоном, які дозволяють швидко вирішувати питання і забезпечувати ефективне представництво інтересів наших клієнтів в інших юрисдикціях.
СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ: Від щирого серця ми приймаємо участь в підвищенні правосвідомості українського суспільства, навчаючи дітей основам права за допомогою казок, підтримуючи молодіжні громадські організації інтелектуальної молоді, допомагаючи діяльності благодійних організацій і здійснюючи патріотичні публікації.