Головна >> Послуги >> Консультації

Консультації

Шановні читачі!

Маємо можливість представити Вам правові консультації, статті, брошури та узагальнення напрацьованої практики юристів ЮФ «Москаленко і Партнери». Звертаємо увагу, що майнові права на публікації та фотографії належать виключно ЮФ «Москаленко і Партнери», копіювання або розповсюдження текстів повністю або частково дозволяється виключно з нашого письмового дозволу. Всі тексти підготовлені відповідно до законодавства, яке діяло на момент їх написання. Оскільки воно постійно оновлюється, для  здійснення будь-яких юридичних дій, радимо Вам попередньо проконсультуватись з юристами ЮФ «Москаленко і Партнери».

1. Брошура: «Антикредит: способи позбавитись або зменшити тягар проблемного боргу», 2011 р.


Ця публікація є актуальною і корисною для боржників, кредиторів, поручителів та інших зацікавлених осіб у даній сфері. У брошурі розкривається наступна тематика: загальні поради власникам проблемних  боргів; відповідальність поручителя за невиконання зобов’язання боржником; застосування та оскарження третейської угоди; законні способи зменшити кредитний тягар: переваги і недоліки, потенційні ризики; популярні способи уникнути стягнення майна; актуальні питання виконавчого провадження по стягненню кредитних заборгованостей; особливості виселення; судова практика: визнання недійсним та зміна умов договорів; врегулювання відносин між кредиторами та споживачами фінансових послуг; рішення Конституційного суду України з коментарем щодо офіційного тлумачення  положень пунктів 22, 23 ст.1, ст.11, ч.8 ст.18, ч.3 ст.22 ЗУ «Про захист прав споживачів» у взаємозв’язку з положенням  ч.4.ст.42 Конституції України (справа про захист прав споживачів кредитних послуг).

Публікація містить не тільки ґрунтовне дослідження антикредитної тематики на законодавчому рівні, але і розкриває реалії того, як все це відбувається на практиці, а також включає поради юристів ЮФ «Москаленко і Партнери» для успішного виконання проблемних боргових зобов’язань. 

Cкачати брошуру «Антикредит: способи позбавитись або зменшити тягар проблемного боргу»

2. Брошура: «Правове регулювання діяльності  громадських організацій в Україні», 2008 р.

У брошурі  Ви знайдете ґрунтовний аналіз змісту права на свободу об’єднання; нормативно-правового забезпечення діяльності громадських організацій в Україні; опис порядку створення, легалізації, державної реєстрації  об’єднань громадян; розкриття таких питань, як статус та внутрішньо-організаційна структура громадських організацій; господарська діяльність об’єднання громадян; оподаткування діяльності громадських організацій в Україні; місцеві осередки в структурі громадських організацій; судова практика щодо діяльності громадських організацій.

Брошура буде цікавою засновникам, керівникам та активістам громадських організацій, дослідникам та особам, які вивчають динаміку правового регулювання діяльності об’єднань громадян в Україні.

Скачати брошуру «Правове регулювання діяльності громадських організацій в Україні»


3.  Брошура «Юридичні аспекти купівлі-продажу нерухомості в Іспанії та Туреччині  громадянами України, які постійно проживають в Україні».


У цій публікації Ви зможете знайти цікаву та корисну інформацію стосовно одного з найвигідніших способів придбання нерухомості  для відпочинку за кордоном - «timeshare»; юридичних аспектів купівлі-продажу нерухомості в Іспанії та Туреччині: загальну інформацію, особливості валютного регулювання, використання офшорів при придбанні закордонної нерухомості; податкове регулювання та супутні витрати; перспективи отримання віз та громадянства; іпотечнe кредитування за кордоном.

Публікація зацікавить всіх бажаючих придбати нерухомість за кордоном та її чинних власників.

Cкачати брошуру "Юридичні аспекти купівлі-продажу нерухомості в Іспанії та Туреччині громадянами України, які постійно проживають в Україні"