Головна >> Послуги >> Вартість послуг

Вартість послуг

ЮФ «Москаленко і Партнери» практикує індивідуальний порядок визначення вартості послуг, які надаються клієнту, в залежності від складності, тривалості та інших особливостей проекту.   Види порядку оплати юридичних послуг: 
1. Погодинна оплата (наприклад: ведення переговорів, надання консультацій, участь у засіданнях  тощо)  - від 500 грн. за годину.
2. Оплата за роботу (наприклад: супровід судової справи, юридична консультація, підготовка юридичного висновку, розробка бізнес-схеми, підготовка договору тощо) - від 2000 грн. за проект договору; від 10 000 грн. за супровід судової справи.
3. Оплата за роботу + гонорар (наприклад: супровід судової справи, правова допомога при виконанні судових рішень, реалізація бізнес-схем тощо) - вартість оплати за проект + гонорар від 3 до 10% суми спору.
4. Абонентське обслуговування (повний юридичний супровід справ та діяльності фізичних осіб - СПД, підприємств, установ, організацій) – визначається індивідуально.
  Звертаємо Вашу увагу, що ЮФ «Москаленко і Партнери» завжди іде на зустріч своїм клієнтам, тому пропонує: 1. Знижки постійним клієнтам.
2. Розстрочку в оплаті клієнтам, які знаходяться в тяжкому матеріальному становищі.
3. Пільгові та акційні пропозиції.
4. Вигідне співробітництво.
  Для узгодження вартості та порядку оплати за виконання Вашого завдання звертайтеся за телефонами:
+38 067 30 555 60, +38 050 06 07 800,
або пишіть на е-мейл anastasiya.moskalenko@moskalenkolawyers.com.ua.