Головна >> Послуги >> ВІП-карти

ВІП-карти

  КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ щодо придбання 
ВІП-КАРТИ  ПОСТІЙНОГО КЛІЄНТА ЮФ «МОСКАЛЕНКО І ПАРТНЕРИ»   НА ОДИН КАЛЕНДАРНИЙ РІК 
Юридична фірма «Москаленко і Партнери» пропонує своїм клієнтам та їх друзям стати учасниками нашої програми лояльності і придбати ВІП-карту постійного клієнта ЮФ «Москаленко і Партнери», яка включає надання наступного пакета послуг протягом календарного року з мометну оплати карти:
1. Необмежена кількість усних консультацій по телефону на будь-які теми. 2. Одноразовий екстрений виїзд юриста у вказане клієнтом в будь-який час і місце (у м. Києві). 3. Одноразова 10% знижка  на будь-яку послугу, що надається нашою фірмою.   Придбавши цю карту, Ви: - отримуєте високоякісні, своєчасні та ефективні консультації по будь-якому, навіть  по «незначному» питанню; -   не соромитеся турбувати Вашого юриста з будь-якого приводу; - економите час, оскільки більше не буде необхідності приїжджати за кожною консультацією в офіс фірми і оплачувати всі послуги окремо; - зберігаєте гроші, тому що вартість карти дорівнює вартості одноразового виїзду юриста, тобто всі консультації Ви отримуєте безкоштовно + знижку на інші види послуг! А для надання телефонних усних консультацій ми телефонуємо клієнту самі!
Вартість картки: 1000 грн. Термін дії: один календарний рік з моменту оплати карти.

За допомогою цієї картки Ви можете зробити оригінальний і корисний подарунок Вашому другу, і убезпечити свій власний бізнес!
Придбати карту, отримати відповіді на додаткові запитання, дізнатися реквізити для оплати її вартості для отримання картки поштою можна за тел.: +38 (067) 3055560, +38 (050) 06 07 800, +38 044 275 10 травня, або звернувшись на е-мейл anastasiya.moskalenko@moskalenkolawyers.com.ua. _________________________________________________________________________
У чому секрет нашого успіху? 1. Ми працюємо на основі високих етичних та професійних стандартів. 2. Кожен наш працівник докладає максимальних зусиль для успіху клієнта. 3. Ми знаємо специфіку українського правозастосування та бізнесу. 4. Ми допомагаємо клієнтам вирішувати проблеми і відчувати себе комфортно. 5. Ми будуємо міцні відносини з клієнтами, і вони рекомендують нас друзям.
Ми завжди раді допомогти Вам і Вашим близьким!

www.moskalenkolawyers.com.ua