Головна >> Послуги >> Іспанія і Латинская Америка

Співпраця з Іспанією і Латиноамериканськими країнами

 

З 2007 року Юридична фірма «Москаленко і Партнери» успішно розвиває співробітництво з іспаномовних світом. Партнери фірми, адвокати Бердан Ігор Юрійович і Москаленко Анастасія Володимирівна на високому рівні володіють іспанською мовою і мають досвід постійного проживання в Іспанії, часто здійснюють ділові поїздки, що дає нам глибоку інтеграцію, практичне знання особливостей іспанського життя і можливість безпосередньо працювати з іспанською стороною, добре розуміючи один - одного. Також ми з задоволенням працюємо в Україні з клієнтами з будь-яких іспаномовних країн, таких як: США, Куба, Бразилія, Перу та інші.
Ми здатні самостійно представити інтереси клієнта в Іспанії по базових питаннях імміграції, нерухомості, банківського, трудового та податкового законодавства. Для більш складних питань у нас налагоджені постійні контакти з іспанськими адвокатами, ріелторами та банківськими співробітниками. В Україні ми співпрацюємо з перекладачем - носієм мови, акредитованим при Посольстві Іспанії в Україні, який здатний забезпечити якісний переклад правових і ділових текстів будь-якої складності, а також, при необхідності, синхронний усний переклад на іспанську / російську / українську мова.

Зокрема, наші юридичні послуги щодо Іспанії охоплюють:

- Супровід угод з нерухомістю з урахуванням банківського, митного, податкового права Іспанії / України, в тому числі допомога в отриманні іпотечних кредитів під кілька відсотків річних;

- Допомога у відкритті та супроводі бізнесу в Іспанії;

- Супровід угод міжнародної торгівлі;

- Допомога в отриманні віз і дозволу на проживання в Іспанії, обмін посвідчень водія;

 - Будь-які консультації по законодавству Іспанії.

В Україні іспаномовних клієнтам ми готові надати всі види юридичних послуг, в тому числі такі необхідні іноземцям послуги:

- Оформлення тимчасової або постійної посвідки на проживання в Україні;

- Митне оформлення ввезення іноземного автомобіля для використання в Україні;

- Повний супровід угод з нерухомістю в Україні;

- Повний супровід реєстрації, діяльності та ліквідації підприємств та підприємців;

- Консультації з будь-яких питань сімейного, податкового, митного та господарського законодавства;

- Правова підтримка інвестування, стягнення боргів, відчуження та придбання майна або майнових прав;

- Ефективний захист в судах України всіх інстанцій і Європейському суді з прав людини у цивільних, сімейних, податкових, митних, кримінальних та інших справах.

Команда ЮФ «Москаленко і Партнери» завжди дбає про правову безпеки та сталий розвиток своїх клієнтів, надаючи їм практичні рішення та впевненість у майбутньому. Ми працюємо на основі високих етичних і професійних стандартів і кожен наш працівник докладає максимальних зусиль для успіху клієнта. Ми допомагаємо клієнтам вирішувати проблеми і відчувати себе комфортно. Ми будуємо міцні відносини з клієнтами, і вони рекомендують нас друзям.

Нашими перевагами є індивідуальний підхід, професіоналізм, конфіденційність, оперативність, виняткові аналітичні здібності та ґрунтовні знання українського та міжнародного законодавства, а також особливостей правозастосування в Іспанії і в Україні.

У 2014 р за результатами Загальнодержавної рейтингової програми Юридична фірма «Москаленко і Партнери» посіла 37 місце в Національному бізнес-рейтингу України за сумою офіційних показників серед малих підприємств за видом діяльності КВЕД 69.10 "Діяльність у сфері права".

Керуючий партнер фірми, адвокат Бердан Ігор Юрійович має адвокатську практику з 1999 року і юридичний стаж понад 20 років. Другий партнер, адвокат Москаленко Анастасія Володимирівна в 2010 році була відзначена як один з кращих юристів України в рамках щорічного профільного дослідження "Кращі юристи очима колег по юридичному бізнесу». У 2013 увійшла в short-list 300 юристів, яких найбільш часто називали клієнти і колеги в ході дослідження «Вибір клієнта 2012-2013».

Вартість наших послуг є помірною і визначається в залежності від складності, обсягу та тривалості роботи. Постійним клієнтам ми надаємо знижки.

Клієнтам, які перебувають в інших містах або країнах, ми надаємо юридичні послуги дистанційно по Skype (minvody7, anmoska),  E-mail (berdan@moskalenkolawyers.com.ua, anastasiya.moskalenko@moskalenkolawyers.com.ua). Сучасні комунікаційні технології роблять відстань непомітною, і працювати з нами завжди однаково зручно з іншої вулиці чи континенту.

Якщо Вам потрібна юридична допомога за законодавством Іспанії або України, зв'яжіться з нами вже сьогодні!