Головна >> Новини >> Наші книги "ПРИВАТНА ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА" і «ЮРИДИЧНА ПРОФЕСІЯ ПРАКТИКА ПРАВДА. Майстер-клас молодим юристам»

Наші книги "ПРИВАТНА ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА" і «ЮРИДИЧНА ПРОФЕСІЯ ПРАКТИКА ПРАВДА. Майстер-клас молодим юристам»

31.07.2019

ДЛЯ ЮРИСТІВ ІЗ ДОСВІДОМ 

         «ПРИВАТНА ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА» - нова ділова книга 
2020 р. для практикуючих юристів та адвокатів, унікальний путівник по тому, як стати успішним, затребуваним і високооплачуваним фахівцем у сфері права на висококонкурентному ринку юридичних послуг ХХI століття, працюючи в приватній юридичній практиці юристом або адвокатом індивідуально, у маленькій або великій команді.

Автори - адвокати Бердан І.Ю. і Москаленко А.В. - діляться секретами професійного успіху, менеджменту, маркетингу, реклами, управління офісом, персоналом, бізнес-процесами і безпосередньо надання правової допомоги та юридичних послуг таким чином, щоб переважна більшість клієнтів були задоволені, з натхненням оплачували рахунки, рекомендували Вас друзям і самі поверталися з новими замовленнями.

 

ЗМІСТ: Вступ. Майбутнє професії – ХХІ. Перешкоди на Вашому шляху. Офіс та автомобіль. Зовнішній вигляд. Клієнти. Маркетинг і реклами. Первинні консультації. Утримання клієнтів. Організація та структурування робочого простору. Керівництво проектами. Якість юридичної допомоги. Договір про правничу допомогу. Персонал. Партнерство. Гроші. Зростання. Про авторів.  

 

Книга «ПРИВАТНА ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА» - це «вудка», а не «рибка»! Тираж обмежений, 185 сторінок чистої користі «без води». Для придбання книги з авторськими автографами за ціною 300 грн. за екземпляр звертайтеся на емейл  

 

anastasiya.moskalenko@moskalenkolawyers.com.ua.

  

        ДЛЯ МОЛОДИХ КОЛЕГ: 

 

Улітку 2019 року видана наша книга «ЮРИДИЧНА ПРОФЕСІЯ ПРАКТИКА ПРАВДА. Майстер клас молодим юристам», співавтори Бердан І.Ю. і Москаленко А.В. - унікальна в своєму роді книга про те, як знайти себе в професії і стати успішним юристом, адаптована до вітчизняних реалій.

 

У ній ми ділимося секретами успіху в юридичній професії, кар'єрі та бізнесі з надання професійних послуг, на підставі власної праці в сфері права протягом 30 і 13 років відповідно, включаючи досвід роботи за кордоном, у Верховній Раді України та численні випадки з нашої практики.

Зокрема, розкриті наступні питання: Чи варто ставати юристом?
 Які є юридичні професії? Якою є в дійсності робота юриста (адвоката, судді, нотаріуса, прокурора, слідчого, юрисконсульта та інших правничих професій? Як правильно вибрати свою стезю? Як знайти хорошу роботу? Як стати успішним юристом в Україні? Які чинники професійного росту? Які фактори кар'єрного росту? Як швидко зробити кар'єру в чужій компанії? Що потрібно для власної юридичної практики? Як стати високооплачуваним юристом? Доходи і гонорари. Які навички потрібні сучасному юристу? Додаткові знання, необхідні сучасному юристу, плюси і мінуси юридичної професії, і багато іншого.

Ця книга - не черговий посібник по праву. Вона містить знання, якими люди, що володіють ними, зазвичай не готові ділитися, і є в Україні єдиною у своєму роді. Вона описує не теорію або норми законів, а реалії праці в сфері права в різних професіях (судді, адвоката, прокурора, нотаріуса, виконавця та ін.) і дає уявлення про юриспруденцію «зсередини», про те, як досягти успіху і визнання у ній.


Ось одні з відгуків про нашу книгу:
«Ця книга буде чудовим дороговказом для студентів-юристів для обрання спеціалізації і допоможе зрозуміти основні кроки для побудови успішної юридичної кар'єри». Петров Ярослав, співзасновник Ліги студентів Асоціації правників України, партнер ЮФ «Астерс».
«Прочитайте цю книжку, тут даються гарні практичні поради молодим юристам та підходьте до своєї кар’єри стратегічно» Юлія Лемеш, Президент Американського благодійного фонду «Ukraine Global Scholars».

Якщо у Вашому оточенні є юристи або ті, хто мріє стати юристом, або ті, хто хоче піти з інших сфер права у приватну практику - ця книга буде для них найкращим подарунком.

Ви можете купити її безпосередньо у нас, у видавничому домі "Кондор", у мережі магазинів "КнигарняЄ", на Петрівці або в роздрібному продажі за ціною від 150 до 185 грн. за екземпляр.


Якщо Ви хочете замовити книгу «ЮРИДИЧНА ПРОФЕСІЯ ПРАКТИКА ПРАВДА: майстер клас молодим юристам» напряму від авторів з доставкою поштою по Україні та по всьому СНД, будь ласка, звертайтеся на емейл: аnastasiya.moskalenko@moskalenkolawyers.com.ua або за телефонами +38 067 30 555 60, +38 050 06 07 800.