Головна >> Антикредит: юридичні та антиколекторські послуги

Антикредит: юридичні та антиколекторські послуги

Стягнення і запобігання стягненню проблемної заборгованості на всіх етапах провадження (досудовому, судовому, виконавчому) - одна з основних практик Юридичної фірми «Москаленко і Партнери». ЮФ «Москаленко і Партнери» з 2009 року проводить щорічні семінари з даної тематики, зроблено безліч виступів в Асоціації правників України та публікацій в ЗМІ.   Ми вигравали всі види кредитних спорів проти найбільших банків України (Приватбанк, Альфа-Банк, Укрсоцбанк, ОТП Банк, Укрінбанк та багато інших) на суми від 8000 до 4 000 000 грн., рішення по яких вступили в законну силу. Ми першими з юрфірм заявили про свою спеціалізацію в кредитних спорах і з тих пір супроводили кредитних суперечок на суму понад 192 000 000 грн.   Ми надали сотням позичальників і поручителів ефективні юридичні консультації, які допомогли їм вибрати оптимальну тактику поведінки з кредитором і знайти шлях вирішення для кожної проблемної ситуації індивідуально, дізнатися, як законно не платити кредит банку або погасити його з мінімальними витратами, як захиститися, якщо банк подав в суд за кредит. Ми повністю розбираємося у всіх юридичних тонкощах виконання та оскарження кредитних, іпотечних, а також договорів поруки, і маємо велике портфоліо виграних судових спорів з усіх аспектів кредитних правовідносин. Також ми професійно допомагаємо вести переговори з банками, колекторами та виконавцями, зняти з боржника психологічний тиск, сприяємо підписанню мирових угод і отриманню розстрочки по виплаті боргових зобов'язань.   Реальні приклади з нашої практики:   - відмови банкам у стягненні боргів по кредитах на суми від 100 000 гривень до 200 000 доларів США; - скасування виконавчих написів нотаріусів про стягнення предметів іпотеки або застави на суми до 300 000 доларів США; - визнання третейських застережень недійсними і закриття проваджень в третейських судах, скасування рішень третейських судів; - численні відмови у стягненні предметів іпотеки - нерухомого майна; - домовленості про реструктуризацію боргів зі списанням від 50% до 80% боргу і повне припиненням кредитних зобов'язань; - домовленості про переведення кредитів з інвалюти в гривню за курсом 10 - 16 грн. за долар або за поточним курсом, але за пільговою % ставкою, - «КУА «Прімоколект-Капітал» повністю відмовилася від будь-яких вимог і принесла свої вибачення клієнту ЮФ «Москаленко і Партнери» в результаті отримання лише двох підготовлених нами листів, тощо.   Також ми допомагаємо оскаржити і скасувати податкові повідомлення-рішення про зобов'язання позичальника сплатити податок 15-18% від суми списаного кредитного боргу і штраф 25% від нарахованого податку.   Наші адвокати захищають інтереси позичальників в кримінальних справах, ініційованих кредиторами з метою тиску на боржників. Жодного нашого клієнта не притягли до кримінальної відповідальності за невиконання кредитних зобов'язань.
3 причини, чому варто звернутися саме до нас:
1. Ми спеціалізуємося в спорах з банками та іншими фінустановами і є визнаними фахівцями в даній галузі серед колег і клієнтів. Наприклад, 06.12.2013 року адвокат Анастасія Москаленко доповідала про наш досвід в кредитних спорах на семінарі підвищення кваліфікації більш ніж перед 100 адвокатами м. Києва.
2. Ми по-максимуму відстоюємо інтереси клієнтів, а сума нашої винагороди багаторазово менше вартості заощадженого з нами майна. Зазвичай ми допомагаємо зберегти від 50 до 100% суми боргу.
3. З кожним клієнтом ми працюємо за індивідуальним планом, конфіденційно і правдиво. Ми обіцяємо реально досяжні результати і говоримо тільки правду, а не те, що клієнту хотілося б почути. Наші перемоги ґрунтуються на глибоких знаннях закону і колосальному досвіді, і підтверджені рекомендаціями наших клієнтів. 
З нашими публікаціями Ви можете ознайомитися тут: http://www.moskalenkolawyers.com.ua/uk/Publications.html.   З відеоконсультаціями Ви можете ознайомитися тут: https://www.youtube.com/channel/UCohmmvo_yhzUcTWcesxDnQQ.   З виграними судовими рішеннями Ви можете ознайомитися тут: http://www.moskalenkolawyers.com.ua/uk/judicial-decisions.html.   Ефективність антиколекторських послуг тим вище, чим раніше розроблена і реалізована тактика протидії кредитору, тому чим раніше звертається клієнт за професійними антиколекторськими послугами до наших юристів - антиколекторів - тим більша ймовірність повного або часткового ухилення від стягнення боргу і збереження майна клієнта.
Тому якщо у Вас є проблеми з кредитом - зателефонуйте нам за тел. +38 067 30 555 60, +38 050 06 07 800.